Умови прийому малюків

Як стати вихованцем нашого садочка:

  • Під час вступу до садочка вам необхідно підписати двосторонній договір із адміністрацією нашого навчально-виховного закладу

Як відбувається прийом до садочка:

  • Ви телефонуєте або залишаєте повідомлення заздалегідь, щоб домовитися про зустріч із представником адміністрації садочка (вихователі повністю зайняті роботою з дітьми, тому не мають змоги приділяти увагу стороннім відвідувачам).
  • У зазначений час приходите до нас із дитиною, знайомитеся із педагогами, отримуєте вичерпні відповіді на всі запитання.
  • Заповнюєте анкету відвідувача.
  • Надаєте довідку від педіатра про стан здоров’я дитини, довідку про епідеміологічне оточення та карту щеплень.
  • Укладаєте двосторонній договір та вносите оплату за перший місяць.

Щоб полегшити період звикання до садочка, ми пропонуємо батькам скористатися послугою «адаптаційний тиждень». Це означає, що під час першого тижня ви маєте змогу оплачувати перебування дитини погодинно, залежно від того, скільки часу ви провели у групі (навіть одну годину).

За відсутності дитини через хворобу, повернення до групи можливе лише на підставі довідки від лікуючого або дільничного педіатра. Також вашу оплату буде перераховано тільки за наявності цієї довідки. Ми маємо право не приймати дітей із очевидними ознаками захворювання.

Аби уникнути неприємних ситуацій та сформувати правильний індивідуальний підхід до вашої дитини, будемо вдячні, якщо ви розповісте нам про важливі особливості її характеру, поведінки, уподобання та нюанси харчування. Це дасть нам змогу подружитися іще швидше!

З нетерпінням чекаємо на нових друзів у «Тотоші»!